Naprawa telefonów w Koninie, Słupcy, Kole i Turku

Awarie telefonów i smartfonów zdarzają się nawet częściej niż mogłoby się wydawać. Zalanie, pęknięty dotyk, wyświetlacz, błąd oprogramowania i inne. Pomagamy je usunąć.

logo itmaniac-1000

 

 

iPhone

Samsung

Sony

HTC

Oferujemy kompleksową naprawę telefonów i smartfonów!

Smartfon nieszczęśliwie upadł i zbił się wyświetlacz? Nie znaczy to od razu wymiany całego telefonu. Można wymienić poszczególne podzespoły.

 

Wymiana dotyku w smartfonie, wymiana wyświetlacza w telefonie, zdjęcie simlocka, czyszczenie telefonu z danych, uaktualnienie oprogramowania, zakładanie szyb ochronnych na wyświetlacz.

Tylko u nas – konkurencyjne ceny, profesjonalizm, rzetelność!

tel. 601909855

 

Wgrywanie najnowszego oprogramowania

System operacyjny

Pomagamy również we wgrywaniu najnowszego oprogramowania (systemu operacyjnego) do smartfonów, ale także przywracamy telefony do stanu „nowości”. Szczególnie ważne jest to, w przypadku chęci odsprzedania swojego starego urządzenia. Należy pamiętać wówczas o odinstalowaniu wszystkich osobistych aplikacji, usunięciu kontaktów, zdjęć, filmów i innych danych, które zostały zgromadzone w smartfonie przez czas jego użytkowania.

Przenoszenie danych

W przypadku wymiany smartfona na inny model, pomagamy w przeniesieniu danych osobistych, w tym: kontaktów, zdjęć, filmów, muzyki, ze starego urządzenia do nowego.

Zdjęcie simlocka

Zdjęcie simlocka to także czynność, którą możemy za Ciebie wykonać. Simlock to zabezpieczenie nałożone przez operatora sieci komórkowej (tego o którego został zakupiony telefon), po to, aby nie można było korzystać z kart sim innych operatorów.

Dotyk

W najlepszym przypadku uszkodzeniu uległ tzw. „dotyk„. Wymiana elementu, co prawda, jest trochę skomplikowana, ale możliwa do wykonania i nie aż tak bardzo kosztowna. Cena zależy oczywiście od modelu telefonu, kosztów części zamiennych i czasu jaki trzeba poświęcić na wymianę.

Wymiana ekranu

Uszkodzeniu może ulec również ekran, a to już większe wydatki, ze względu na zakup nowego! Ceny wahają się od kilkuset złotych. W razie konieczności pomagamy w znajdowaniu części zamiennych nowych, ale także używanych.

Kontakt w sprawie naprawy smartfona

Masz problem ze smartfonem, nie uruchamia się, zbyt wolno działa, nie wiesz jak uaktualnić oprogramowanie, bądź jak wgrać i skonfigurować aplikacje w telefonach Samsung, HTC, Sony, Nokia, iPhone i innych?

601909855

Służymy pomocą na terenie Konina, Słupcy, Koła, Turku, Ślesina, Kleczewa, Kazimierza i okolic!

Skontaktuj się z nami